ZKO Suchdol n/Odrou Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


ZÁVOD O POHÁR STAROSTY MĚSTYSE 2009

...

V sobotu 20.6. proběhl na našem cvičišti dlouho připravovaný "Závod o pohár starosty městyse Suchdol nad Odrou". Přes prvotní nepřízeň počasí se podařilo zorganizovat a uskutečnit velmi pěkný závod ve sportovní kynologii a dle mého názoru na vysoké úrovni a to jak po stránce organizační tak i po stránce sportovní.


Co se týče sportovních výkonů, tak si troufám říct, že jsme mohli vidět výkony průměrné, ale i opravdu některé velmi pěkné výkony, které jsou většinou vidět jen na akcích typu VZ a podobně, o čemž svědčí výsledky. Děkuji závodníkům za jejich sportovní chování, které proběhlo v duch fair play


V kategorii IPO3 na stopách ze 6 závodníků 2x zadaná známka velmi dobrá (Bad Fany Eciloten, Dove Gymor)a 1x výborná (Ergo Moravia Artex) a na obraně 2x známka velmi dobrá (Ergo Moravia Artex, Vobo Vikar). Nakonec zvítězil a obhájil loňské vítězství a získal pohár starosty Vladislav Kostelník se psem Ergo Moravia Artex, na druhém místě člen ZKO Suchdol nad Odrou Ing.Karel Černoch s DOve Gymor a na třetím Eduard Barvík se psem Vobo Vikar.


V kategorii ZVV1 v poslušnosti byla z 8 závodníků 1x zadaná známka velmi dobrá (Axel Black Antea) a na obraně 1x známka výborná (Džinky Mi-Ji). Na prvním místě se umístil hlavně díky perfektní obraně Radomír Joukl se psem Džinky Mi-Ji, na druhém místě se umístila Michaela Rivcová se psem Axel Black-Antea a na třetím místě Vitězslav Král s Yako Moravia Go-Ha.


V kategorii ZZO předvedla perfektní výkon Denisa Šafářová se svou Miou od Natálky, který byl oceněn plným počtem bodů a oprávněným vítězstvím, na druhém místě se Martina Adamčíková s Messalina Boramo Sole a třetí se umístil člen ZKO Suchdol nad Odrou Dušan Nováček se psem Quadar z Mařenické fořtovny.Veliká pochvala a dík patří rozhodčím. MUdr. J. Tichý a M. Tichá se zhostili posuzování naprosto perfektně s přehledem, korektně a opravdu na úrovni. Díky jejich přesnému hodnocení, které dle mého názoru bylo do nynějška to nejlepší posuzování v naší organizaci, by měli být všichni psovodi se svým hodnocením naprosto spokojeni jelikož přesně vyjádřili zhodnocení předvedeného výkonu.

Punc závodu dal perfektní moderátorský výkon, jehož se zhostila postava, která je již v kynologické světě známá a to jako výborný psovod, tak i perfektní moderátor kynologických akcí (republikové i světové úrovně) - tou postavou nebyl nikdo jiný než Bc.Pavel Koman.

Také chci poděkovat pořadatelům, členům ZKO Suchdol za perfektní přístup k organizování, zajišťování a přípravě závodu.

Velký dík patří zástupcům Městyse Suchdol n/O jmenovitě Ing. R. Ehlerovi za jeho přístup a pomoc při zajišťování závodu, také sponzorům této akce bez nichž bychom těžko mohli závod uskutečnit. Dík patří v neposlední řadě také figurantům za jejich velmi kvalitní výkony, kladečům za perfektně nakladené stopy, zvukaři za technické zajištění, a dalším co se na přípravě závodu podíleli.


Kompletní výsledky viz výsledková listina.

Výsledková listina


Fotogalerie závodu

Fotogalerie


Videogalerie závodu

Videogalerie


Rozhodčí:

Mudr.Tichý J., Tichá M.

...
...

Figuranti:

V.Glogar,K.Černoch

...
...

Kladeči stop:

p.Žák Jaromír

...

p.Glos Jaroslav


Organizátoři:

Ing.Orlitová Jarmila - ředitel závodu

...

Členové ZKO Suchdol n/O


Moderátor akce:

Bc.Pavel Koman

...

Zvukař, DJ, Technik přes hudbu a zvuk:

DJ Montana alias Vojta Glos

...
SPONZOŘI ZÁVODU

MĚSTYS SUCHDOL NAD ODROU

ZKO SUCHDOL NAD ODROU

PKD stavba s.r.o.

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch