3. výběrový závod na Mistrovství ČR a MS FCI 2006, Třinec, 22.-23.4.2006

 

PSOVOD

PES

PLEMENO

S

P

O

BODY

POŘADÍ

  Truksová Eva 

  Rémus Chmelový kvítek

  NO

 97 

 89 

 96 

 282 

 1 

  Molák Tomáš 

  Faust de Alphaville Bohemia

  BOM

 89 

 87 

 97 

 273 

 2 

  Veselková Dagmar Ing.  

  Greg Bílý trpaslík

  NO

 95 

 86 

 91 

 272 

 3 

  Koman Pavel 

  Quinta Moravia GO-HA

  NO

 95 

 88 

 89 

 272 

 4 

  Kuncová Michaela 

  Jim Zlatá harfa

  BOM

 86 

 86 

 96 

 268 

 5 

  Hejný František 

  Ajša z Oplovny

  NO

 98 

 82 

 88 

 268 

 6 

  Truksa Milan  

  Enzo z Jenive

  NO

 94 

 87 

 87 

 268 

 7 

  Uřičář Martin 

  Arkel Alukuk

  BOM

 83 

 84 

 98 

 265 

 8 

  Fína Jan 

  Qwino Chmelový kvítek

  NO

 90 

 87 

 88 

 265 

 9 

  Marková Simona 

  Gigolo Kateko

  NO

 90 

 75 

 98 

 263 

 10 

  Holan Vítězslav 

  Ki Bono Campo

  BOM

 79 

 87 

 97 

 263 

 11 

  Záležáková Marcela 

  Abur z Kokešova dvora

  NO

 81 

 91 

 91 

 263 

 12 

  Ťujík Břetislav 

  Pheobe Jit-Mir

  NO

 88 

 86 

 88 

 262 

 13 

  Pejša Josef 

  Kent z Hückelovy vily

  BOM

 90 

 84 

 88 

 262 

 14 

  Balej Vilém 

  Delphi de Alphavile Bohemia

  BOM

 83 

 94 

 84 

 261 

 15 

  Martínek Milan 

  Elvis z Ditčina dvora

  NO

 93 

 85 

 80 

 258 

 16 

  Chytil Jaroslav 

  Egon ze Slovanského domu

  NO

 90 

 83 

 84 

 257 

 17 

  Novák Zdeněk 

  Adar Boreja

  BOM

 88 

 75 

 93 

 256 

 18 

  Melzerová Lenka 

  Hardy Iluze

  NO

 84 

 85 

 87 

 256 

 19 

  Vavřín Antonín 

  Jenifer Sunami

  BOM

 92 

 80 

 84 

 256 

 20 

  Kalousková Petra 

  Adria Slovan

  NO

 88 

 85 

 80 

 253 

 21 

  Klomínský Břetislav 

  Darius z Holýkova

  NO

 86 

 85 

 81 

 252 

 22 

  Faltys Miloš 

  Enji Niox

  NO

 91 

 72 

 88 

 251 

 23 

  Onderka Radovan 

  Bára z Písničky

  NO

 81 

 80 

 89 

 250 

 24 

  Přibylová Libuše 

  Bandy z Písničky

  NO

 76 

 84 

 89 

 249 

 25 

  Beneš František 

  Falko JA-IV-TO

  NO

 89 

 78 

 82 

 249 

 26 

  Pospíchal Dušan 

  Falcon de Alphaville Bohemia

  BOM

 60 

 90 

 95 

 245 

 27 

  Navrátil Ladislav 

  Atila z Kočičího dvora

  NO

 84 

 75 

 86 

 245 

 28 

  Dalecký Pavel 

  Nord z PS

  NO

 91 

 72 

 82 

 245 

 29 

  Doležel Svatopluk 

  Ares JM-Animals

  NO

 86 

 63 

 87 

 236 

 30 

  Aulická Petra  

  Bonie Zde-sko

  NO

 59 

 86 

 89 

 234 

 31 

  Caisová Dagmar 

  Ora Siac

  NO

 89 

 62 

 75 

 226 

 32 

  Prokšan Radim 

  Airo Happy Arenda

  BOM

 26 

 94 

 94 

 214 

 33 

  Bílá Dana  

  Dar z Petřiny zahrady

  NO

 36 

 77 

 92 

 205 

 34 

  Flášar Antonín 

  Clif Černý Sagittarius

  RTW

 23 

 76 

 91 

 190 

 35 

  Kovář Jaroslav 

  Chuligán Kateko

  NO

 3 

 86 

 83 

 172 

 36 

  Sedláček Karel 

  Xanto Venušina sopka

  NO

 4 

 85 

 82 

 171 

 37 

  Hlaváč Jaromír 

  Carin z Perštátského mlýna

  NO

 73 

 84 

 0 

 157 

 38 

  Pufrová Milena  

  Dominátor z Boreckého potoka

  NO

 0 

 64 

 89 

 153 

 39 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch

STAVO-Karel Černoch s.r.o. STAVOATELIER Happy dog