ZKO Suchdol n/Odrou



 Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


28 - 29.4.2007

4. výběrový závod pro účast na MR FCI IPO, MS FCI, MS WUSV

Třinec, 28.-29.4. 2007

Rozhodčí: A: Theodor Krajčí  B: Jaroslav Hodek  C: J. Vychodil

Figuranti: Radek Kupka, Vít Glisník


PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve  BOM 95  87  95  277  1 
  Heinzke Patrik   Barnabasch Black Chabet  NO 98  86  92  276  2 
  Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek  NO 94  87  93  274  3 
  Duffková Jitka   Easy Duffmar  NO 96  85  86  267  4 
  Fína Jan   Qwino Chmelový kvítek  NO 96  86  85  267  5 
  Záležáková Marcela   Abur z Kokešova dvora  NO 81  90  94  265  6 
  Uřičář Martin   Arkel Alukuk  BOM 93  84  87  264  7 
  Molák Tomáš   Faust de Alphaville Boh.  BOM 82  88  92  262  8 
  Susková Eliška   Gino z Třešňáku  NO 86  87  88  261  9 
  Truksová Eva   Bryn Zde-Sko  NO 83  84  93  260  10 
  Kalousková Petra   Adria Slovan  NO 92  77  90  259  11 
  Černoch Karel   Dove Gymor  NO 90  80  86  256  12 
  Maňák Jaroslav   Bero Tigra Czech  BOM 91  79  85  255  13 
  Barvík Eduard   Vobo Vikar  NO 90  76  88  254  14 
  Klomínský Břetislav   Darius z Holýkova  NO 92  85  73  250  15 
  Onderka Radovan   Bára z Písničky  NO 90  69  84  243  16 
  Ťujík Břetislav   Pheobe Jit-Mir  NO 91  72  80  243  17 
  Vavřín Antonín   Jenifer Sunami  BOM 85  80  77  242  18 
  Zemanová Eva   Isis Kateko  NO 83  88  71  242  19 
  Beneš František   Falko Ja-Iv-To  NO 89  78  72  239  20 
  Holan Vítězslav   Ki Bono Campo  BOM 20  85  94  234  21 
  Aulická Petra   Bonie Zde-Sko  NO 62  80  91  233  22 
  Čejka Jiří   Andi Jirka  BOM 55  85  91  231  23 
  Slánská Jitka   Lithe Bohemia Alké  BOC 80  89  61  230  24 
  Strach Jan   Greysy z Agíru Bohemia  NO 87  77  64  228  25 
  Vaníčková Gabriela   Betty z PS  NO 91  49  86  226  26 
  Vaníček Pavel   York z Daskonu  NO 65  67  72  204  27 
  Šindler Miroslav   Emír Schreidon  NO 24  81  88  193  28 
  Růžičková Jana MVDr   Cynk Astape  BOM 3  89  99  191  29 
  Jindřichová Hana   Fox ze Stříbrného kamene  NO 22  85  84  191  30 
  Máchová Lenka   Hardy Iluze  NO 14  88  91  189  31 
  Novák Zdeněk   Arri Jirka  BOM 31  81  77  189  32 
  Prokop Jiří   Chris Bohemia Sta-Še  NO 2  86  87  175  33 
  Nemravová Petra   Caro z Velké Mače  NO 16  79  71  166  34 
  Hajná Gabriela   Jaga z Danaru  NO 84  76  0  disk.  35 
  Ryšavý Michal   Hoby Niox  NO 83  72  0  disk.  36 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji  NO 18  82  0  disk.  37 
  Záhorková Jana   Cedy z Perštátského mlýna  NO 0  0  0  nenast.  38 
  Ševčík Stanislav   Pedro Hartis Bohemia  NO 0  0  0  nenast.  39 
  Chýlová Dagmar   Ali Emitom  NO 0  0  0  nenast.  40 
  Tichý Jiří MVDr.   Codeta Galán Nalag  NO 0  0  0  nenast.  41 
  Kubant Stanislav   Erri z Blatenského zámku  NO 0  0  0  nenast.  42 
  Goljanová Lenka   Andy Fany Eciloten  BOM 0  0  0  nenast.  43 
  Opočenská Renata   Amor z Perštátsk. mlýna  NO 0  0  0  nenast.  44 
  Hlaváč Jaromír   Carin z Perštát. mlýna  NO 0  0  0  nenast.  45 
  Kovář Jaroslav   Chuligán Kateko  NO 0  0  0  nenast.  46 

 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch

STAVO-Karel Černoch s.r.o. STAVOATELIER Happy dog