ZKO Suchdol n/Odrou



 Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


2. výběrový závod pro účast na MR FCI IPO, MS FCI, MS WUSV

 14. – 15. 4. 07, Česká Lípa- Slovanka 

Rozhodčí:O- Zábranský, P- Hodek, S - Vychodil

Figuranti: Kuncl, Prousek (Andrýs)


PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Martin Pejša   Lord z Lipin  NO 87  92  92  271  1 
  Dagmar Chýlová   Ami Emitom  NO 94  80  92  266  2 
  Milan Hořejší   Dix z Perštátského mlýna  NO 90  81  93  264  3 
  Břetislav Klomínský   Darius z Holýkova  NO 91  84  87  262  4 
  Jaroslav Maňák   Bero Tigra Czech  BOM 80  85  96  261  5 
  Miroslav Lebruška   Brit Vědusk  BOM 83  83  95  261  6 
  Pavel Vaníček   York z Daskonu  NO 91  78  88  257  7 
  Vilém Balej   Delphi de Alphaville Bohemia  BOM 80  91  86  257  8 
  Karel Svoboda   Enzo Schreidon  NO 88  84  85  257  9 
  Eliška Susková   Gino z Třešňáku  NO 78  84  91  253  10 
  Antonín Vavřín   Jenifer Sunami  BOM 87  77  88  252  11 
  Iveta Pejšová   Orry  NO 69  91  91  251  12 
  Jana Záhorková   Cedy z Perštátského mlýna  NO 81  86  83  250  13 
  Ladislav Hůza   Uran Ro-Kop Bohemia  NO 87  76  86  249  14 
  Martin Volše   Bax Ostraryka  NO 79  86  77  242  15 
  Jaroslav Kovář   Chuligán Kateko  NO 85  67  86  238  16 
  Jan Slivoň   Gina Bílý trpaslík  NO 69  83  85  237  17 
  Renata Opočenská   Amor z Perštátského mlýna  NO 84  75  77  236  18 
  Stanislava Přibylová   Cit Rivie  NO 72  77  85  234  19 
  Josef Cejpa   Fari Bohemia Ma-Bor  NO 81  84  68  233  20 
  Petr Husák   Blesk Janchov  BOM 65  77  84  226  21 
  Ladislav Mach   Octavius Malidaj  BOM 38  95  92  225  22 
  Daniel Suchopár   Coura Starý skaut  NO 74  70  80  224  23 
  Petra Kacafírková   Agi Kněžihorka  NO 53  81  87  221  24 
  Jiří Čejka   Andy Jirka  BOM 38  88  93  219  25 
  Michal Ryšavý   Hobby Niox  NO 82  59  78  219  26 
  Oldřich Jelínek   Bady z Chotyně  BOM 67  71  80  218  27 
  Jiří Kubeš   Hogan Wa-Ji  NO 70  68  79  217  28 
  Zbyněk Vyskočil   Fram z Labského přívozu  BOM 71  63  77  211  29 
  MVDr. Jana Růžičková   Cynk Astape  BOM 20  87  91  198  30 
  Stanislav Ševčík   Pedro Hartis Bohemia  NO 52  75  70  197  31 
  Jan Hlaváček   Dache Gymor  NO 41  77  75  193  32 
  Jaromír Hlaváč   Carin z Perštátského mlýna  NO 44  70  72  186  33 
  Eva Zemanová   Iris Kateko  NO 14  85  82  181  34 
  Martin Jonáš   Frajer Anrebri  NO 83  81  disk  164  35 
  Pavel Čermák   Sid Chmelový kvítek  NO 27  52  80  159  36 
  Břetislav Ťujík   Phoebe Jit-Mir  NO 78  79  disk  157  37 
  Vlaďka Mrázková   Lara Malidaj  BOM 76  78  disk  154  38 
  Jiří Prokop   Chris Bohemia Sta-Še  NO 66  65  disk  131  39 
  Eduard Barvík   Vobo Vikar  NO 13  69  disk  82  40 
  Jakub Klečka   Dax z Oseckého kláštera  NO 0  81  disk  81  41 

 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch

STAVO-Karel Černoch s.r.o. STAVOATELIER Happy dog