ZKO Suchdol n/Odrou



 Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


7.-8.4.2007

1. výběrový závod pro účast na MR FCI IPO, MS FCI, MS WUSV

7. – 8. 4. 2007, Roudnice n. Labem

Rozhodčí: Hodek, Zábranský, Krajčí

Figuranti: Berdych, Křeček


PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Vácha Jaromír   Ergo Hartis Bohemia, P  NO 100  96  97  293  1 
  Prokšan Radim   Airo Happy Arenda, P  BOM 96  97  96  289  2 
  Tichý Jiří MUDr.   Codeta Galán Nalag, F  NO 98  95  94  287  3 
  Zimek František Mgr.   Aška Fany Eciloten, F  BOM 95  93  90  278  4 
  Uřičař Martin   Arkel Alukuk, P  BOM 92  94  90  276  5 
  Lebruška Miloslav   Brit Vědusk, P  BOM 85  95  95  275  6 
  Novotný Jiří ing.   Xant z Jirkova dvora, P  NO 95  83  91  269  7 
  Kuchař Jaroslav   Brutus Drapa, P  NO 92  87  90  269  8 
  Kalousková Petra   Adria Slovan, F  NO 92  87   89  268  9 
  Jelínek Oldřich   Bady z Chotyně, P  BOM 92  88  87  267  10 
  Bílá Dana   Dar z Petřiny zahrady, P  NO 92  88  85  265  11 
  Růžička Josef   Firon z Milabru, P  NO 93  88  84  265  12 
  Janata Roman   Dax ze Zdenkovo dvora, P  NO 99  78  87  264  13 
  Kacafírková Petra   Agi Kněžihorka, P  NO 93  86  85  264  14 
  Sandhaus Josef   Ira z Danaru, F  NO 92  88  84  264  15 
  Brunovský Milan   Brit z Milabru, P  NO 94  86  84  264  16 
  Horák Kamil   Archie z Valovy zahrady, F  NO 86  85  92  263  17 
  Vaníček Pavel   Heal Gymor, p  NO 97  80  84  261  18 
  Bursíková Petra   Erica Hartis Bohemia, F  NO 90  73  97  260  19 
  Petrášek Václav   Pagan z Pohraniční stráže, P  NO 95  79  85  259  20 
  Benešová Eva   Cain z Polabí Boner, P  VK 91  85  83  259  21 
  Heinzke Patrik   Barnabasch Black Chabet, P  NO 85  81  92  258  22 
  Šindler Miroslav   Emír Schreidon, P  NO 92  77  89  258  23 
  Přibylová Stanislava   Cit Rivie, P  NO 87  80  86  253  24 
  Mošnička Karel   Axa z Norpeku, F  NO 90  85  78  253  25 
  Volše Martin   Bax Ostraryka, P  NO 83  89  79  251  26 
  Kalous Miroslav   Bondy Tufra, P  BOM 81  93  74  248  27 
  Ryneš Miroslav ml.   Asko Zde-Sko, P  NO 86  80  79  245  28 
  Mertl Martin   Hart Miss Jakoso, P  NO 87  81  77  245  29 
  Černoch Karel   Dove Gymor, F  NO 75  83  86  244  30 
  Syrovátka Luděk   Firm Bett Silver, P  NO 86  78  79  243  31 
  Mochán Jiří   Bell Bohemia Abakan, F  NO 78  72  85  235  32 
  Šveráková Barbora   Ivanhoe z Osobovské skály, P  NO 77  80  77  234  33 
  Golhová Hana   Nor z Golha, P  NO 80  81  71  232  34 
  Husák Petr   Blesk Janchov, P  BOM 73  68  87  228  35 
  Hlaváček Jan   Dache Gymor, P  NO 77  72  76  225  36 
  Strach Jan   Greysy z Agíru Bohemia, F  NO 78  74  71  223  37 
  Meleková Eva   Urbi Milvel, P  NO 66  77  78  221  38 
  Slánská Jitka   Lithe Bohemia Alké, P  BOC 36  95  89  220  39 
  Řezníček Jan   Brus Balgaro, P  NO 84  71  62  217  40 
  Nedvěd Karel   Amir Happy Arenda, P  BOM 54  71  90  215  41 
  Schober Miroslav   Pery Jit-Mir, P  NO nenast.  92  90  182  42 
  Zevlová Andrea   Gwendolína Štíhlouš, F  NO 92  83  0  175  43 
  Marinč Ivan   Evil Gymor, P  NO nenast.  90  0  90  44 
  Palfiová Božena   Tim z Daskonu, P  NO 0  70  0  70  45 
  Vašák Jaromír   Fil Bornek, P  NO nenast.  63  nenast.  odstoupil  46 
  Jonáš Martin   Frajer Anrebri, P  NO 0  0  0  0  47 
  Pejša Josef   Kent z Hückelovy vily, P  BOM 0  0  0  neúčast  48 
  Hůza Ladislav   Uran Ro-Kop Bohemia, P  NO 0  0  0  neúčast  49 
  Schuster Jiří   Cheiva z Ax-Daru, F  NO 0  0  0  neúčast  50 

 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch

STAVO-Karel Černoch s.r.o. STAVOATELIER Happy dog