ZKO Suchdol n/Odrou



 Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


5. výběrový závod pro účast na MR FCI IPO, MS FCI, MS WUSV

Raspenava, 5.-6.5. 2007

Rozhodčí: O – Hodek, P – Vychodil, S – Krajčí

Figuranti: Mach, Kubec (Prousek)


PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Martin Pejša   Lord z Lipin  NO 92  96  97  285  1 
  Zdeněk Skokan   Besi Zde-Sko  NO 94  91  93  278  2 
  Miroslav Schober   Pery Jit-Mir  NO 93  89  91  273  3 
  Iveta Pejšová   Orry  NO 92  90  89  271  4 
  Martina Valjentová   Grim Písečná bouře  NO 88  93  85  266  5 
  Ing. Jiří Novotný   Xant z Jirkova dvora  NO 82  88  95  265  6 
  Josef Králík   Bren z Daskonu  NO 89  83  93  265  7 
  Jaroslav Kuchař   Brutus Drapa  NO 84  85  93  262  8 
  Dušan Pospíchal   Falcon de Alphaville Bohemia  BOM 86  81  94  261  9 
  Vlaďka Mrázková   Lara Malidaj  BOM 84  82  92  258  10 
  Jiří Mochán   Bell Bohemia Abakan  NO 93  80  84  257  11 
  Dana Bílá   Dar z Petřiny zahrady  NO 80  86  90  256  12 
  Petra Plsová   Luis Rivie  NO 96  81  78  255  13 
  Ing. Pavel Křikava   Gero z Adaru  NO 86  81  86  253  14 
  Jaroslava Šloufová   Cherry z Veselé kamky  NO 80  75  96  251  15 
  Ladislav Hůza   Uran Ro-Kop Bohemia  NO 88  82  81  251  16 
  Viktor Filip   Miky Siac  NO 90  84  72  246  17 
  Miroslav Ryneš m.   Asko Zde-Sko  NO 89  72  77  238  18 
  Karel Svoboda   Enzo Schreidon  NO 83  74  76  233  19 
  Zbyněk Vyskočil   Fram z Labského přívozu  BOM 83  74  76  233  20 
  Karel Mošnička   Axa z Norpeku  NO 54  82  90  226  21 
  Pavel Čermák   Sid Chmelový kvítek  NO 92  53  63  208  22 
  Petr Žižka   Ara Klárnek  NO 13  82  86  181  23 
  Miroslav Kalous   Bondy Tufra  BOM 0  90  81  171  24 
  Josef Cejpa   Fari Bohemia Ma-Bor  NO 81  90  disk.  171  25 
  Jan Řezníček   Brus Balgaro  NO 11  85  62  158  26 
  Pavel Bočan   Derec z Holýkova  NO 42  85  odst.  126  27 
  Božena Palfiová   Tim z Daskonu  NO 35  74  0  109  28 
  Luděk Syrovátka   Firm Bett Silver  NO 92  odst.  0  92  29 
  Karel Nedvěd   Amir Happy Arenda  BOM 0  71  0  71  30 
  Jan Hradecký   Cheyenne z Jenive  NO 0  0  0  nenast.  31 
  Dagmar Caisová   Ora Siac  NO 0  0  0  nenast.  32 
  Iva Kavková   Channel z Jenive  NO 0  0  0  nenast.  33 
  Eva Karvánková   Cira z Ev-Pa  NO 0  0  0  nenast.  34 
  Josef Růžička   Firon z Milabru  NO 0  0  0  nenast.  35 
  Jaromír Vašák   Fil Bornek  NO 0  0  0  nenast.  36 
  Vladimír Hovad   Aris od Malšovického lesa  BOM 0  0  0  nenast.  37 

 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch

STAVO-Karel Černoch s.r.o. STAVOATELIER Happy dog