... Martina Nemravová - odhlášena ZKO Náměšť na Hané Iris Zimní romance A - B - C - - -
... Elisabeth Hypiusová ZKO Dubice Cocochanel Black Adder Bohemia A - 88 B - 83 C - 80 251 4

... Kristýna Vydrová ČKNO Charon Vepeden A - 97 B - 86 C - 95 278 1
... Richard Kaplan ČKNO Xilla Barnero A - 85 B - 85 C - 74 244 4
... Nikola Kubištová ČKNO Tara z Mnichovy zahrady A - 80 B - 90 C - 85 255 3
... Monika Kyselá ZKO Klimkovice Dixa Ja Na Ka A - 86 B - 97 C - 94 277 2

Ve dnech 23.-24.10.2015 uspořádala naše ZKO Suchdol nad Odrou mistrovství mládeže s německými ovčáky. Závod začal v pátek prezentací a tréninky, dále následovalo slavnostní losování startovních čísel s drobné posezení v místní klubovně. Prezentovalo se 10 mládežníků, do každé kategorie (ZVV1 a IPO1) po pěti startujících. V sobotu ráno mládežníky přivítalo krásné podzimní počasí, pro pachové práce byly vybrány nízké travnaté terény v 5 km vzdáleném Kuníně. Stopy posuzoval pan Vladimír Košťál a jako vedoucí stop mu byl nápomocen Radek Klezla. Poslušnosti i obrany posuzovala Miroslava Flamichová. Kategorii IPO1 vyhrála s celkovými body 267 (96,86,85) Andrea Vydrová s fenkou Naomi Vepeden, druhá pak byla Alžběta Švandová s Emmi Vikar z KK Kovona Karviná a třetí skončil Marek Hytych s Messi Rivie ze ZKO Dobříš. Kategorii ZVV1 vyhrála Kristýna Vydrová s Charonem Vepeden s body 97,86,95. S rozdílem jednoho bodu skončila na druhém místě Monika Kyselá s Dixou Ja Na Ka z ZKO Klimkovice a na místě třetím Nikola Kubištová s Terou z Mnichovi zahrady. Pohár prezidentna klubu NO za absolutního vítěze převzala Kristýna Vydrová s Charonem Vepeden s 278 body. Tato dvojice byla také ohodnocena za nejlepší stopu (97), nejlepší poslušnost pak měla Monika Kyselá (96b.) a nejlepší obranu Dominik Tichý s Victorií Favory Cross (96b.). Chtěli bychom všem moc pogratulovat k výsledkům a popřát jim hodně sil a trpělivosti v dalším závodění a aby je nadále tento sport bavil. Věříme, že se jim v Suchdole líbilo a že o ně bylo dobře postaráno. Chtěli bychom moc poděkovat sponzorům, kteří přispěli a podpořili tím mladé kynonology. Jsou to: firmy Gappay, Delikan, Giom, Galán Nalag, Happy Dog, suchdolská tiskárna KaM tisk, SM pobočka NO, klub ČKNO. Všem moc děkujeme a také všem zúčastněným členům ZKO Suchdol, kteří se postarali o bezproblémový závod. Za tým organizátorů Simona Černochová