ZKO Suchdol n/Odrou Hledej u nás

 Hledej všude

Kontakt:
Předseda
Ing.Karel Černoch
Nová 527
Suchdol nad Odrou
742 01
číslo účtu:234070036/0300

Tel: (420) 731 486 987

info@zkosuchdol.info


Výběrové akce které jsme pořádali nebo pořádáme

MR mládeže stopařů 2014
MMČKNO 2014
VS mládeže stopařů 2013
MMČKNO 2013
MMČKNO 2010

 

Naši sponzoři a přispěvatelé

Městys Suchdol n/O
ČKS
Město Odry
Obec Jeseník n/O
Obec Hladké Životice
STAVO-K.Černoch s.r.o.
STAVOATELIER
Happy dog

 

Hodnocení stránek


Letní výcvikový tábor Bedea Kroměříž

Na přelomu července a srpna se tři členové naší organizace ve „vražedném“složení Míša Rivcová, Kája Černoch a Simona Rivcová zúčastnili LVT v Kroměříži v krásném areálu KK Bedea. V den odjezdu jsme naložili naše čtyřnohé svěřence Brixe, Dove, Sally a Voltaira do vozíku a vyrazili vstříc novým poznatkům. Po veselé cestě, kterou jsme si i s GPS trochu prodloužili, jsme konečně dojeli na místo určení a vybrali pejskům ideální místo ve stínu pod stromem. Na pěkný 4-lůžkový pokoj nám byla přidělena naší kamarádka Lucka Ševčíková, která spolu s Denisou Šafářovou působila na táboře jako instruktorka pro poslušnost a stopy. Druhý den ráno jsme se všichni přesunuli na plac, kde probíhali obrany, pod vedením svazových figurantů Víti Glisníka, Jardy Labíka a Radka Kupky. Všichni jsme se dověděli na čem by se u našich pejsků mělo zapracovat. Na každý den byl pro nás připraven harmonogram dle kterého si mohl psovod sám určit kolik toho se svým pejskem absolvuje. Ráno i večer byli k dispozici figuranti, brzy ráno a odpoledne byly pro změnu nachystané instruktorky, aby nám poradily v poslušnostech a stopách. Takže jsme chodili dle možnosti pejsků a taky počasí různě stopovat, kousat a provádět poslušnost. Večer pak probíhala ve společenské místnosti videoprojekce, kde jsme mohli znovu shlédnout své svěřence a popř . vše prokonzultovat s figuranty.


Samozřejmě zbýval i volný čas, ve kterém jsme několikrát navštívili místní krásné koupaliště. Alespoň zběžně shlédli Kroměřížský zámek a taky náměstí. Ve večerních hodinách nám byl k dispozici bar, který je součástí areálu, takže při „společenských hrách“ bylo neustále co popíjet?. Jeden večer nám dokonce Kája zpetřil grilováním vlastnoručně chycené ryby, kterou nám dovezl z nedalekých Tovačovských jezer. A kterou nám očistila Míša a vyfiletoval Jarda Jabík?. Nesmíme zapomenout, že každý den jsme měli k dispozici plnou penzi, která chutnala dokonce i mě a to je co říct?. Naše tréninkové výkony jsme natáčeli na kameru, takže si je můžete prohlédnout u jednotlivých psů. Slabou hromádku fotek přikládáme k tomuto článku.


Z tábora jsme se vrátili všichni spokojeni a organizátorům opravdu nebylo co vytknout, naopak bych chtěla poděkovat všem, které jsem v článku zmínila za profesionální přístup a cenné rady. Věříme, že se Kroměříže brzy vrátíme.


Simona Rivcová

Fotogalerie

R

- foto se zpracovává

 

 


Webmaster: Ing.Karel Černoch